نخستین کنگرۀ سراسری شعر و داستان حضرت ام البنین سلام الله علیها

نخستین کنگرۀ سراسری شعر و داستان حضرت ام البنین سلام الله علیها

به گزارش خبر گزاری برنا استان تهران، هشتمین دورۀ شعر گلدسته‌های سپید امسال با موضوع حضرت ام البنین (س) میزبان مسابقات شعر و داستان می‌باشد که از اوایل آذر ماه و همزمان با ارسال پوستر و فراخوان این مسابقات آغاز شده است.

گفتنی است، مسابقات امسال شامل دو بخش می‌باشد که بخش اول آن با موضوع حضرت ام البنین (س) و به مربوط به رده سنی جوانان و نوجوانان است و بخش ویژه نیز با موضوع مادران و همسران شهدا می‌باشد که علاقه‌مندان می‌توانند در این دو موضوع، آثار خود را به شکل شعر کلاسیک، شعر نو و داستان‌نویسی ارائه دهند.

 بنابراین گزارش؛ هشتمین دوره جشنواره گلدسته‌های سپید با موضوع شعر ام البنین (س) در سطح ملی برگزار خواهد شد که شرکت‌کنندگان باید تا تاریخ 20 بهمن آثار خود را از طریق ایمیل، کانال تلگرامی و یا ارسال به آدرس پستی دبیرخانه ارسال نمایند.

خاطر نشان می‌گردد؛ دبیرخانۀ کانون‌های فرهنگی هنری مساجد استان تهران امسال در حالی میزبان هفتمین دورۀ کنگرۀ گلدسته‌های سپید است که ستاد عالی کانون‌های فرهنگی هنری مساجد، ادارۀ کل ارشاد استان تهران و حرم حضرت ابوالفضل (ع) نیز در این کنگره مشارکت خواهند داشت.

اختتامیه و معرفی نفرات برتر این مسابقات، دهم اسفند ماه سال جاری و همزمان با رحلت حضرت ام البنین (س) برگزار خواهد شد.

کانال تلگرام:

 

@omolbaninmasajed

 

آیدی تلگرام جهت ارسال آثار:

@omolbanin96

شمارۀ تماس جهت کسب اطلاعات بیشتر:

 44848835 الی 9

داخلی 148 و 193

منبع: خبرگزاری برنا

Print
498 Rate this article:
No rating

Leave a comment

Name:
Email:
Comment:
Add comment

ادبیات

معارف

دیگر علوم انسانی

ارتباط با ما


چارت سازمانی
نشانی:تهران, خیابان بهارستان , خیابان صفی علی شاه , کوچه درویش , پلاک 6 تلفن: 02177687441
تلفن و تلگرام مسوول ثبت نام کارگاه ها: 09399990190

Bayat.Dr@gmail.com :مدیر سایت

همکاری با ما


هر بزرگواری که تخصصی مرتبط با علوم انسانی شیعی داشته باشد (دانشجوی ارشد به بالا)، پس از مصاحبه‌ای کوتاه می‌تواند نوشته‌هایش را در این سایت منتشر کند و به شرط پرکاری صفحه‌ای شخصی در سایت داشته باشد.

هدف و روش ما


ما هر گونه تعصب و پیش داوری را مانع کار علمی می‌دانیم. نام‌ها و عناوین و نیز اقوال مشهور راه را بر نقد و مطالعۀ علمی ما نمی‌بندد.

ما بهترین راه دفاع از عقیده را کار دقیق و درست علمی می‌دانیم.

دربارۀ ما


گروهی دانشجویی هستیم که دربارۀ ادبیات و فرهنگ شیعی تحقیق می‌کنیم. دامنۀ تحقیق ما تمام علومی است که به نحوی می‌تواند به ادبیات و فرهنگ شیعی کمک کند؛ علومی مثل قرآن و حدیث، تاریخ، کلام، عرفان، فلسفه، هنر و ...

کلیه حقوق این وب سایت متعلق به به سایت سلیس می باشد.

طراحی شده توسط DnnTeam.com